Sazkabet: Nenechte si ujít Mistrovský maraton o 1.000.000 Kč

Kdo vytrvá, vyhraje. Také Sazkabet pro své klienty připravil Mistrovský maraton, v němž se na výhrách rozdělí 1 000 000 Kč. Pravidla jsou jednoduchá. Soutěžit mohou stávající i noví zákazníci – pro ně Sazkabet navýšil vstupní bonus až na 7 000 Kč.

Sazkabet: Mistrovský maraton o 1.000.000 Kč Foto: Sazkabet

Sazkabet spouští sázkařský Mistrovský maraton, ve hře 1 000 000 Kč

Přelom listopadu a prosince je letos obdobím, kdy bude fotbalem žít celý svět. Čekají nás týdny skvělé zábavy, ke kterým může přispět i Mistrovský maraton Sazkabetu o celkem 1 000 000 Kč. Název hovoří za vše, půjde o vytrvalostní sázkařskou soutěž, v níž si úspěšní hráči přerozdělí jeden milion korun. Určena je všem klientům Sazkabetu, pro ty nové je k dispozici navýšený bonus v hodnotě až 7.000 Kč.

Klikněte ZDE a registrujte se u Sazkabetu, s bonusem 7.000 Kč

Mistrovský maraton u Sazkabetu probíhá v termínu od 20. listopadu do 2. prosince 2022 a potrvá tedy 13 dní. V tomto případě je lhostejno, zda vám třináctka přináší štěstí či nikoli. Tato soutěž totiž není o štěstí, nýbrž o zábavě a vytrvalosti.

Princip je jednoduchý, přímočarý. Stačí v prvních dnech celosvětového fotbalového svátku u Sazkabetu každý den vsadit tiket za daných podmínek. Nesmíte ani jednou zapomenout, jinak pro vás soutěž končí. Zároveň se nemusíte omezovat jen na fotbalové příležitosti, k dispozici je vám kompletní kurzová nabídka této české sázkovky.

Jaké náležitosti musí takové soutěžní tikety splňovat?

 • musí být vsazeny za nejméně 200 Kč
 • minimální celkový kurz tiketu je 1,50
 • počítají se jak předzápasové, tak LIVE sázky (nikoli kombi tikety)

Kdo splní tyto podmínky a po všech 13 soutěžních dní u Sazkabetu uzavře kvalifikační tikety, doběhne do pomyslného cíle – a může se těšit na bonusovou odměnu v podobě podílu z 1.000.000 Kč.

Výše výhry se odvíjí od počtu úspěšných maratonců, Sazkabet ovšem každému garantuje nejméně 500 Kč. Může to ale samozřejmě být i více. Kompletní pravidla akce najdete na webových stránkách Sazkabetu.

Zaregistruj se online a vsaď si u Sazkabet

Bonus fotbal 2022: Sazkabet navyšuje vstupní bonus na 7 000 Kč

Atraktivní a skvělou zábavu slibující Mistrovský maraton není jedinou novinkou, kterou Sazkabet pro své zákazníky přichystal. Došlo totiž k navýšení vstupního bonusu, kdy noví zákazníci mohou k založení účtu nově získat až 7 000 Kč, z toho 500 Kč jen za dokončení registrace. V České republice tento bonus patří k nejvyšším.

Zajímavá bonusová suma je rozdělena do dvou částí, ta první má hodnotu 500 Kč a postupně ji získáte po založení účtu, přihlášení, následném prvním vkladu v minimální výši 100 Kč (čímž ověříte platební metodu) a verifikaci vašich údajů a totožnosti. Vše lze zvládnout online.

Druhá část bonusu v hodnotě až 6 500 Kč vám bude nabídnuta po dokončení plné registrace.

 • Přijměte bonusovou nabídku.
 • Do sedmi dnů proveďte vkladu a podle jeho výše získáte 100% bonus.
 • K čerpání maximální výše bonusu je tedy třeba vložit právě 6 500 Kč, výše vkladu je ale čistě na vás.

Bonus vám následně po splnění dalších podmínek bude připisován po desetinách, více informací najdete v tomto článku.

Mistrovský maraton, navýšený bonus? Už to samo o sobě slibuje spoustu skvělé zábavy, registrací u Sazky ovšem získáte přístup i do online casina Sazka Hry, ke stíracím losům nebo k tolik oblíbeným loteriím.

Pokud navíc svou registraci dokončíte v termínu od 11. listopadu do 18. prosince 2022 a vsadíte si alespoň jednu kurzovou sázku, dostanete se do slosování o 100.000 Kč. To proběhne do 30 dnů od ukončení soutěže, vítěz s touto příjemnou částkou bude moci naložit podle svého uvážení. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Návod: Jak si založit účet u Sazkabetu?

 • nejprve klikněte ZDE a přejděte na web Sazkabetu
 • v pravé horní části stránky klikněte na „Vytvořit účet“
 • vyplňte e-mail a zvolte si silné heslo
 • vyplňte registrační formulář, bonusový kód není třeba zadávat
 • přečtěte si a odsouhlaste obchodní podmínky
 • navštivte svou e-mailovou schránku a klikněte na potvrzovací odkaz v mailu od Sazky
 • přihlaste se s vámi zadanými údaji ke svému dočasnému kontu a dokončete registraci
 • dobře se bavte

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Sazkabet

SAZKABET - získej bonus 7 000 Kč pro nové hráče

Zaregistruj se online a ověř svůj účet přes banku. Získej bonus 100 Kč za vklad, 400 Kč za plnou registraci a ke vkladu až 6 500 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Sazkabetu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sazkabet - bonus 7000 Kč pro nové hráče

Sazkabet recenze - registrace, bonus, aplikace a kurzy

Sazkabet patří k největším českým sázkovým kancelářím. ✔️ Přečtěte si recenzi, ve které se dozvíte vše potřebné, včetně toho, jaké nabízí...

Mistrovství světa 2022 v Kataru

MS ve fotbale 2022 v číslech – peníze, statistiky a zajímavosti

Podívejte se na zajímavá čísla, která se pojí s mistrovstvím světa 2022. ⚽ V článku se podíváme na čísla týkající se financí 🎟️ i různých...

Neymar

Mistrovství světa 2022 - soupisky a sestavy všech týmů

Každá účastnická země mistrovství světa může do Kataru poprvé v historii vyslat hned 26 fotbalistů. Jak vypadají nominace všech účastníků?

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.