Black Friday u Betana: za registraci získáte Sázku zdarma 750 Kč

Betano přichází se svou akcí při příležitosti Black Friday. Stačí si od 25. do 27. listopadu založit účet, zadat kód BF750 a získáte „Sázku zdarma“ v hodnotě 750 Kč. Více se o celé promoakci dozvíte v následujícím článku.

Black Friday u Betana Foto: Betano

Betano při Black Friday akci nabízí „Sázku zdarma“ v hodnotě 750 Kč

Black Friday akce jsou všude okolo. A pozadu nezůstává ani sázková kancelář Betano. Ta nyní nabízí „Sázku zdarma“ v hodnotě 750 Kč. Promoakce je určená všem novým zákazníkům.

Těm stačí si mezi pátkem 25. a nedělí 27. listopadu 2022 založit u Betana účet a zadat kód BF750. Chcete mít jistotu, že promokód zadáte správně? Pak klikněte na červený odkaz níže a kód se vyplní automaticky.

sipka Klikněte ZDE a získejte u Betana „Sázku zdarma“ 750 Kč

Zaregistruj se online a vsaď si u Betano

Jaké jsou podmínky Black Friday akce u Betana?

Akce se „Sázkou zdarma“ nemá žádné složité podmínky. Navíc nepřijdete o běžný registrační bonus. Pojďme si celou promoakci shrnout v několika bodech.

  • Akce je určená pro všechny nové hráče u Betana
  • Za registraci s kódem BF750 mezi 25. a 27. 11. 2022 získáte „Sázku zdarma“ 750 Kč – tedy volnou sázku v této hodnotě
  • Tuto sázku je potřeba využít na tiketu s alespoň 2 příležitostmi a minimálním celkovým kurzem 4
  • I nadále můžete získat 300 Kč za dokončení registrace a až 3 000 Kč k prvnímu vkladu

sipka Více o promokódech u Betana se dočtete ZDE

Black Friday to u Betana nekončí – zapojte se zdarma do tipovačky o 100 000 Kč

Tato akce je jen jednou z řady možností, jak se bavit u sázkové kanceláře Betano. Jak jistě víte, tak momentálně probíhá šampionát v Kataru. K jeho příležitosti si Betano připravilo obrovské množství sázek.

Chcete si vsadit na výsledky jednotlivých zápasů nebo se spíš zaměřit na konkrétní hráče? U Betana toto všechno najdete. Sázky na góly, asistence nebo karty – stačí se podívat do kurzové nabídky.

Ve spolupráci s Betanem jsme si pak pro vás přichystali i fotbalovou tipovačku. Hrajeme v ní o 100 000 korun. Stačí tipovat výsledky utkání a možná právě na vás čeká odměna, která se vám připíše na vaše sázkařské konto u Betana. Tipovačka je zdarma a navíc je pětikolová, takže se můžete zapojit, i když turnaj v Kataru už běží.

sipka Zapojte se zdarma do tipovačky o 100 000 Kč

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sázková kancelář Betano

Betano Česká republika - recenze, registrace, sázky na fotbal

Betano, ✔️ nejlepší fotbalová sázkovka? V naší recenzi najdete vše o registraci, bonusech i mobilní aplikaci Betana. Fotbalová nabídka je...

Speciální promo kód Betano k MS ve fotbale - získejte Sázku zdarma

Speciální promo code Betano k MS ve fotbale: 250 Kč sázka zdarma

Betano připravilo pro nové zákazníky další bonus. Během MS můžete využít speciální promo code, a díky tomu navrch získat 250 Kč jako Sázku...

FC Barcelona - fanoušci, choreo - Profimedia

Jak začít sázet na fotbal – tipy na kurzové sázení online

Chcete sázet na fotbal a nevíte, jak na to? Poradíme vám, jak začít. Od výběru sázkovky a založení účtu až po jednotlivé tipy sázek a kurzů...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.