Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let 2023: nominace, soupisky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Synot Tip

Ke vkladu až 10 000 Kč + 300,- zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V červnu a červenci se v Gruzii a Rumunsku utká 16 týmů o trofej pro vítěze Eura do 21 let. Podívejte se na nominace účastníků turnaje, které jednotlivé země postupně zveřejňují před startem šampionátu. Na Euru se představí také české národní mužstvo.

A: BelgieGruzieNizozemskoPortugalsko
B: ChorvatskoRumunskoŠpanělskoUkrajina
C: AnglieČeskoIzraelNěmecko
D: FrancieItálieNorskoŠvýcarsko

Trofej pro vítěze Eura do 21 let Foto: Profimedia

Hodnocení nominací na Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let 2023: 9/10

  • Datum a místo: Euro do 21 let se od 21. června do 8. července 2023 uskuteční v Gruzii a Rumunsku
  • Kvalita hráčů: V nominacích jsou i fotbalisté ze špičkových evropských klubů

Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let 2023: nominace, soupisky a trenéři všech týmů

Jde o akci plnou mladých talentů, řada z nich už září i v dospělém fotbale. Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let se od 21. června do 8. července 2023 uskuteční v Rumunsku a Gruzii. Podívejte se na aktualizované nominace všech 16 účastníků.

V článku najdete také jména trenérů jednotlivých výběrů. Ti mohou na závěrečný turnaj vzít 23 fotbalistů. Všichni hráči musí být narozeni 1. ledna 2000 nebo později. U každého fotbalisty je pak uveden klub, ve kterém působil v době oznámení nominace. Nemusí tak vždy jít o kmenový klub, kterému daný hráč patří.

sipka Získejte bonus zdarma a vsaďte si na Euro do 21 let

Sleduj průběh zápasu ZDE

Skupina A: nominace a soupiska Belgie na Euro U21 2023

Nominace Belgie na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
21 Maxime Delanghe 23.05.2001 PSV Eindhoven
12 Senne Lammens 07.07.2002 Club Bruggy
1 Maarten Vandevoordt 26.02.2002 Genk
OBRÁNCI
15 Ameen Al-Dakhil 01.04.2002 Burnley
14 Maxim De Cuyper 22.12.2000 Westerlo
5 Koni De Winter 12.06.2002 Empoli
3 Zeno Debast 24.10.2003 Anderlecht Brusel
13 Louis Patris 07.06.2001 OH Leuven
4 Ewoud Pletinckx 10.10.2000 OH Leuven
2 Hugo Siquet 09.07.2002 Cercle Bruggy
20 Ignace Van Der Brempt 01.04.2002 Red Bull Salcburk
ZÁLOŽNÍCI
18 Olivier Deman 06.04.2000 Cercle Bruggy
16 Arne Engels 08.09.2003 Augsburg
19 Mandela Keita 10.05.2002 Royal Antverpy
8 Eliot Matazo 15.02.2002 Monaco
23 Nicolas Raskin 23.02.2001 Glasgow Rangers
6 Aster Vranckx 04.10.2002 AC Milán
ÚTOČNÍCI
10 Michel-Ange Balikwisha 10.05.2001 Royal Antverpy
22 Charles De Ketelaere 10.03.2001 AC Milán
17 Anthony Descotte 03.08.2003 Charleroi
7 Loïs Openda 16.02.2000 Racing Lens
11 Largie Ramazani 27.02.2001 Almería
9 Yorbe Vertessen 08.01.2001 Union SG
TRENÉR
Jacky Mathijssen 20.07.1963

Skupina A: nominace a soupiska Gruzie na Euro U21 2023

Nominace Gruzie na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
12 Nodari Kalichava 24.11.2000 Samgurali
23 Luka Kutaladze 27.04.2001 Dinamo Tbilisi
1 Giorgi Mamardashvili 29.09.2000 Valencia
OBRÁNCI
16 Irakli Azarovi 21.02.2002 CZ Bělehrad
3 Iva Gelashvili 08.04.2001 Saburtalo
13 Giorgi Gocholeishvili 14.02.2001 Šachtar Doněck
22 Jemali-Giorgi Jinjolava 28.06.2000 Saburtalo
4 Aleksandre Kalandadze 09.05.2001 Dinamo Tbilisi
2 Tsotne Kapanadze 30.08.2001 Saburtalo
5 Saba Khvadagiani 28.01.2003 Dinamo Tbilisi
15 Saba Sazonov 01.02.2002 Dynamo Moskva
ZÁLOŽNÍCI
6 Luka Gagnidze 28.02.2003 Dynamo Moskva
20 Nika Gagnidze 20.03.2001 Dila Gori
21 Nodar Lominadze 04.04.2002 Samgurali
18 Otar Mamageishvili 15.01.2003 Saburtalo
8 Anzor Mekvabishvili 05.06.2001 Dinamo Tbilisi
10 Giorgi Moistsrapishvili 29.09.2001 Dinamo Tbilisi
14 Gabriel Sigua 30.06.2005 Dinamo Tbilisi
ÚTOČNÍCI
7 Zuriko Davitashvili 15.02.2001 Bordeaux
11 Giorgi Gagua 10.10.2001 Real Unión
9 Giorgi Guliashvili 05.09.2001 Sarajevo
17 Nika Khorkheli 09.09.2001 Samgurali
19 Georgiy Tsitaishvili 18.11.2000 Lech Poznaň
TRENÉR
Ramaz Svanadze 02.03.1981

Skupina A: nominace a soupiska Nizozemska na Euro U21 2023

Nominace Nizozemska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
23 Jasper Schendelaar 02.09.2000 PEC Zwolle
16 Kjell Scherpen 23.01.2000 Vitesse Arnhem
1 Bart Verbruggen 18.08.2002 Anderlecht Brusel
OBRÁNCI
5 Quilindschy Hartman 14.11.2001 Feyenoord Rotterdam
15 Ian Maatsen 10.03.2002 Chelsea
2 Devyne Rensch 18.01.2003 Ajax Amsterdam
13 Shurandy Sambo 19.08.2001 Sparta Rotterdam
4 Micky van de Ven 19.04.2001 Vfl Wolfsburg
12 Milan van Ewijk 08.09.2000 SC Heerenveen
3 Jan Paul van Hecke 08.06.2000 Brighton
ZÁLOŽNÍCI
18 Wouter Burger 16.02.2001 FC Basilej
11 Jurgen Ekkelenkamp 05.04.2000 Royal Antverpy
8 Ryan Gravenberch 16.05.2002 Bayern Mnichov
21 Sven Mijnans 09.03.2000 AZ Alkmaar
14 Ludovit Reis 01.06.2000 Hamburger SV
10 Kenneth Taylor 16.05.2002 Ajax Amsterdam
6 Quinten Timber 17.06.2001 Feyenoord Rotterdam
ÚTOČNÍCI
9 Brian Brobbey 01.02.2002 Ajax Amsterdam
19 Thijs Dallinga 03.08.2000 Toulouse
17 Million Manhoef 03.01.2002 Vitesse Arnhem
7 Crysencio Summerville 30.10.2001 Leeds United
22 Elayis Tavşan 30.04.2001 NEC Nijmegen
20 Joshua Zirkzee 22.05.2001 Bologna
TRENÉR
Erwin van de Looi 25.02.1972

Skupina A: nominace a soupiska Portugalska na Euro U21 2023

Nominace Portugalska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
1 Celton Biai 13.08.2000 Vitória Guimarães
22 Francisco Meixedo 19.05.2001 FC Porto
12 Samuel Soares 15.06.2002 Benfica Lisabon
OBRÁNCI
3 André Amaro 13.08.2002 Vitória Guimarães
14 Tomás Araújo 16.05.2002 Gil Vicente
13 Zé Carlos 30.10.2001 Vitória Guimarães
15 Leonardo Lelo 30.03.2000 Casa Pia
16 Alexandre Penetra 09.09.2001 Famalicão
5 Nuno Tavares 26.01.2000 Olympique Marseille
2 Bernardo Vital 29.12.2000 Estoril
ZÁLOŽNÍCI
18 André Almeida 30.05.2000 Valencia
8 Paulo Bernardo 24.01.2002 Paços Ferreira
4 Samú Costa 27.11.2000 Almería
6 Tiago Dantas 24.12.2000 PAOK Soluň
17 João Neves 27.09.2004 Benfica Lisabon
10 Afonso Sousa 03.05.2000 Lech Poznaň
21 Vasco Sousa 03.04.2003 FC Porto
ÚTOČNÍCI
9 Henrique Araújo 19.01.2002 Watford
11 Francisco Conceição 14.12.2002 Ajax Amsterdam
23 Diego Moreira 06.08.2004 Benfica Lisabon
7 Pedro Neto 09.03.2000 Wolves
20 Fábio Silva 19.07.2002 PSV Eindhoven
19 Vitinha 15.03.2000 Olympique Marseille
TRENÉR
Rui Jorge 27.03.1973

Skupina B: nominace a soupiska Chorvatska na Euro U21 2023

Nominace Chorvatska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
23 Nikola Čavlina 02.06.2002 Lokomotiva Záhřeb
1 Dominik Kotarski 10.02.2000 PAOK Soluň
12 Ivor Pandur 25.03.2000 Fortuna Sittard
OBRÁNCI
3 David Čolina 19.07.2000 Augsburg
6 Bartol Franjić 14.01.2000 Vfl Wolfsburg
14 Niko Galešić 26.03.2001 Rijeka
16 Krešimir Krizmanić 03.07.2000 Gorica
2 Niko Sigur 09.09.2003 Hajduk Split
5 Nikola Soldo 25.01.2001 1. FC Köln
ZÁLOŽNÍCI
10 Martin Baturina 16.02.2003 Dinamo Záhřeb
19 Marko Bulat 09.03.2001 Dinamo Záhřeb
22 Toni Fruk 09.03.2001 Gorica
21 Veldin Hodža 15.10.2002 Rijeka
11 Lukas Kačavenda 02.03.2003 Lokomotiva Záhřeb
4 Ante Palaversa 06.04.2000 Troyes
15 Mauro Perković 22.03.2003 Dinamo Záhřeb
8 Jurica Pršir 29.05.2000 Gorica
ÚTOČNÍCI
20 Dion Drena Beljo 01.03.2002 Augsburg
13 Matija Frigan 11.02.2003 Rijeka
17 Luka Stojković 28.10.2003 Lokomotiva Záhřeb
7 Michele Šego 05.08.2000 Varaždin
9 Roko Šimić 10.09.2003 FC Curych
18 Gabriel Vidović 01.12.2003 Vitesse Arnhem
TRENÉR
Dragan Skočić 03.09.1968

Skupina B: nominace a soupiska Rumunska na Euro U21 2023

Nominace Rumunska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
23 Andrei Gorcea 02.08.2001 Universitatea Cluj
12 Mihai Popa 12.10.2000 Voluntari
1 Ștefan Târnovanu 09.05.2000 FCSB
OBRÁNCI
14 Victor Dican 11.10.2000 Botoșani
20 Andres Dumitrescu 11.03.2001 Sepsi OSK
5 Mihai Lixandru 05.06.2001 Mioveni
2 Alexandru Pantea 11.09.2003 FCSB
4 Bogdan Racovițan 06.06.2000 Raków Częstochowa
3 Valentin Țicu 19.09.2000 Petrolul Ploiești
ZÁLOŽNÍCI
6 Dragoș Albu 15.03.2001 FC U Craiova
15 Andrei Borza 12.11.2005 Farul Constanța
8 Constantin Grameni 23.10.2002 Farul Constanța
11 Alexandru Ișfan 31.01.2000 Universitatea Craiova
16 Adrian Mazilu 13.09.2005 Farul Constanța
10 Valentin Mihăilă 02.02.2000 Parma
7 Claudiu Petrila 07.11.2000 CFR Cluj
17 Alexi Pitu 05.06.2002 Bordeaux
22 Vlad Pop 31.08.2000 FC U Craiova
18 Octavian Popescu 27.12.2002 FCSB
13 Vladimir Screciu 13.01.2000 Universitatea Craiova
ÚTOČNÍCI
21 Daniel Birligea 19.04.2000 CFR Cluj
9 Jovan Marković 23.03.2001 Universitatea Craiova
19 Louis Munteanu 16.06.2002 Farul Constanța
TRENÉR
Emil Săndoi 01.03.1965

Skupina B: nominace a soupiska Španělska na Euro U21 2023

Nominace Španělska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
13 Julen Agirrezabala 26.12.2000 Athletic Bilbao
23 Leo Román 06.07.2000 Mallorca
1 Arnau Tenas 30.05.2001 Barcelona
OBRÁNCI
15 Mario Gila 29.08.2000 Lazio Řím
17 Sergio Gómez 04.09.2000 Manchester City
2 Víctor Gómez 01.04.2000 Braga
12 Arnau Martínez 25.04.2003 Girona
3 Juan Miranda 19.01.2000 Real Betis
5 Jon Pacheco 09.01.2001 Real Sociedad
14 Aitor Paredes 29.04.2000 Athletic Bilbao
20 Manu Sánchez 24.08.2000 Osasuna
ZÁLOŽNÍCI
16 Álex Baena 20.07.2001 Villarreal
22 Adrián Bernabé 26.05.2001 Parma
6 Antonio Blanco 23.07.2000 Deportivo Alavés
4 Hugo Guillamón 31.01.2000 Valencia
19 Aimar Oroz 27.11.2001 Osasuna
8 Oihan Sancet 25.04.2000 Athletic Bilbao
10 Rodri Sánchez 16.05.2000 Real Betis
18 Gabri Veiga 27.05.2002 Celta Vigo
ÚTOČNÍCI
11 Ander Barrenetxea 27.12.2001 Real Sociedad
21 Sergio Camello 10.02.2001 Rayo Vallecano
7 Rodrigo Riquelme 02.04.2000 Girona
9 Abel Ruiz 28.01.2000 Braga
TRENÉR
Santi Denia 09.03.1974

Skupina B: nominace a soupiska Ukrajiny na Euro U21 2023

Nominace Ukrajiny na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
23 Kiril Fesyun 07.08.2002 Kolos Kovalivka
1 Ruslan Neshcheret 22.01.2002 Dynamo Kyjev
12 Anatoliy Trubin 01.08.2001 Šachtar Doněck
OBRÁNCI
16 Arseniy Batahov 05.03.2002 Zorya Luhansk
15 Maksym Braharu 21.07.2002 Černomorets Oděsa
13 Rostyslav Lyakh 12.10.2000 Ruch Lvov
8 Volodymyr Salyuk 25.06.2002 Černomorets Oděsa
6 Oleksiy Sych 01.04.2001 Kortrijk
3 Oleksandr Syrota 11.06.2000 Dynamo Kyjev
4 Maksym Talovyerov 28.06.2000 LASK Linec
2 Kostyantyn Vivcharenko 10.06.2002 Dynamo Kyjev
ZÁLOŽNÍCI
21 Artem Bondarenko 21.08.2000 Šachtar Doněck
17 Volodymyr Brazhko 23.01.2002 Zorya Luhansk
20 Oleksiy Kashchuk 29.06.2000 Sabah
18 Dmytro Kryskiv 06.10.2000 Šachtar Doněck
10 Mykhailo Mudryk 05.01.2001 Chelsea
14 Oleksandr Nazarenko 01.02.2000 Dnipro-1
19 Oleh Ocheretko 25.05.2003 Šachtar Doněck
22 Heorhiy Sudakov 01.09.2002 Šachtar Doněck
5 Ivan Zhelizko 12.02.2001 Valmiera
ÚTOČNÍCI
9 Danylo Sikan 16.04.2001 Šachtar Doněck
11 Vladyslav Vanat 04.01.2002 Dynamo Kyjev
7 Bohdan Viunnyk 21.05.2002 Grazer AK
TRENÉR
Ruslan Rotan 29.10.1981

Zaregistruj se online a vsaď si u Tipsportu

Skupina C: nominace a soupiska Anglie na Euro U21 2023

Nominace Anglie na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
13 Josh Griffiths 05.09.2001 West Brom
22 Carl Rushworth 02.07.2001 Brighton
1 James Trafford 10.10.2002 Manchester City
OBRÁNCI
2 Max Aarons 04.01.2000 Norwich
12 Jarrad Branthwaite 27.06.2002 PSV Eindhoven
4 Levi Colwill 26.02.2003 Chelsea
15 Charlie Cresswell 17.08.2002 Leeds United
5 Taylor Harwood-Bellis 30.01.2002 Manchester City
16 Ben Johnson 24.01.2000 West Ham
3 Luke Thomas 10.06.2001 Leicester
ZÁLOŽNÍCI
18 Tommy Doyle 17.10.2001 Manchester City
19 Harvey Elliott 04.04.2003 Liverpool
14 James Garner 13.03.2001 Everton
7 Morgan Gibbs-White 27.01.2000 Nottingham Forest
21 Angel Gomes 31.08.2000 Lille
11 Anthony Gordon 24.02.2001 Newcastle
17 Curtis Jones 30.01.2001 Liverpool
23 Noni Madueke 10.03.2002 Chelsea
20 Cole Palmer 06.05.2002 Manchester City
8 Jacob Ramsey 28.05.2001 Aston Villa
6 Oliver Skipp 16.09.2000 Tottenham
10 Emile Smith Rowe 28.07.2000 Arsenal
ÚTOČNÍCI
9 Cameron Archer 09.12.2001 Aston Villa
TRENÉR
Lee Carsley 28.02.1974

Skupina C: nominace a soupiska Česka na Euro U21 2023

Nominace Česka na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
1 Vítězslav Jaroš 23.07.2001 Liverpool
23 Jakub Markovič 13.07.2001 Pardubice
16 Vladimír Neuman 10.02.2000 Karviná
OBRÁNCI
12 Martin Cedidla 22.11.2001 Trinity Zlín
6 Michal Fukala 22.10.2000 Slovan Liberec
4 Adam Gabriel 28.05.2001 Hradec Králové
3 Robin Hranáč 29.01.2000 Pardubice
18 David Pech 22.02.2002 Slavia Praha
5 Karel Pojezný 23.09.2001 Baník Ostrava
2 Martin Vitík 21.01.2003 Sparta Praha
19 Tomáš Vlček 28.02.2001 Pardubice
ZÁLOŽNÍCI
8 Lukáš Červ 10.04.2001 Slovan Liberec
13 Kryštof Daněk 05.01.2003 Sparta Praha
17 Matěj Jurásek 30.08.2003 Slavia Praha
22 Filip Kaloč 27.02.2000 Baník Ostrava
10 Adam Karabec 02.07.2003 Sparta Praha
11 Pavel Šulc 29.12.2000 Jablonec
21 Matěj Valenta 09.02.2000 Slovan Liberec
20 Jan Žambůrek 13.02.2001 Viborg FF
ÚTOČNÍCI
14 Daniel Fila 21.08.2002 Teplice
15 Matěj Koubek 10.01.2000 Hradec Králové
7 Vasil Kušej 24.05.2000 Mladá Boleslav
9 Václav Sejk 18.05.2002 Jablonec
TRENÉR
Jan Suchopárek 23.09.1969

Skupina C: nominace a soupiska Izraele na Euro U21 2023

Nominace Izraele na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
18 Shareef Kayouf 25.06.2001 Maccabi Haifa
1 Daniel Peretz 10.07.2000 Maccabi Tel Aviv
23 Tomer Tzarfati 16.10.2003 Maccabi Netanya
OBRÁNCI
4 Or Blorian 07.03.2000 Hapoel Be'er Sheva
5 Gil Cohen 08.11.2000 Ashdod
22 Ilay Hajaj 07.11.2001 Hapoel Afula
2 Karem Jaber 31.10.2000 Maccabi Netanya
21 Stav Lemkin 02.04.2003 Hapoel Tel Aviv
3 Ziv Morgan 19.01.2000 Ironi Kiryat Shmona
12 Roy Revivo 22.05.2003 Hapoel Jerusalem
ZÁLOŽNÍCI
15 Eitan Azulay 26.05.2002 Maccabi Netanya
8 Arad Bar 29.01.2000 Maccabi Petah Tikva
14 Oz Bilu 16.01.2001 Maccabi Netanya
6 Omri Gandelman 16.05.2000 Maccabi Netanya
10 Oscar Gloukh 01.04.2004 Red Bull Salcburk
16 Yoav Hofmayster 25.12.2000 Ironi Kiryat Shmona
7 Eden Kartsev 11.04.2000 İstanbul Başakşehir
17 Ayano Preda 29.04.2002 Hapoel Jerusalem
ÚTOČNÍCI
19 Mohammed Abu Rumi 01.03.2004 Ironi Kiryat Shmona
9 Idan Gorno 09.08.2004 Maccabi Petah Tikva
13 Anan Khalaily 03.09.2004 Maccabi Haifa
20 Hisham Layous 13.11.2000 Hapoel Tel Aviv
11 Dor Turgeman 24.10.2003 Maccabi Tel Aviv
TRENÉR
Guy Luzon 07.08.1975

Skupina C: nominace a soupiska Německa na Euro U21 2023

Nominace Německa na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
1 Noah Atubolu 25.05.2002 Freiburg
23 Christian Früchtl 28.01.2000 Austria Vídeň
12 Nico Mantl 06.02.2000 Red Bull Salcburk
OBRÁNCI
5 Yann Aurel Bisseck 29.11.2000 Aarhus
15 Maximilian Bauer 09.02.2000 Augsburg
4 Márton Dárdai 12.02.2002 Hertha Berlín
13 Kilian Fischer 12.10.2000 Vfl Wolfsburg
14 Henning Matriciani 14.03.2000 Schalke 04
22 Luca Netz 15.05.2003 Borussia Mönchengladbach
3 Kenneth Schmidt 03.06.2002 Freiburg
2 Josha Vagnoman 12.11.2000 Vfb Stuttgart
ZÁLOŽNÍCI
7 Finn Ole Becker 08.06.2000 Hoffenheim
18 Denis Huseinbašić 03.07.2001 1. FC Köln
8 Yannik Keitel 15.02.2000 Freiburg
6 Tom Krauß 22.06.2001 Schalke 04
16 Eric Martel 29.04.2002 1. FC Köln
10 Angelo Stiller 04.04.2001 Hoffenheim
17 Noah Weißhaupt 20.09.2001 Freiburg
ÚTOČNÍCI
21 Faride Alidou 18.07.2001 Eintracht Frankfurt
11 Youssoufa Moukoko 20.11.2004 Borussia Dortmund
20 Jessic Ngankam 20.07.2000 Hertha Berlín
9 Kevin Schade 27.11.2001 Brentford
19 Nelson Weiper 17.03.2005 Mainz
TRENÉR
Antonio Di Salvo 05.06.1979

Skupina D: nominace a soupiska Francie na Euro U21 2023

Nominace Francie na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
23 Stefan Bajic 23.12.2001 Bristol City
16 Lucas Chevalier 06.11.2001 LOSC Lille
1 Illan Meslier 02.03.2000 Leeds United
OBRÁNCI
4 Loïc Badé 11.04.2000 Nottingham Forest
18 Bafodé Diakité 06.01.2001 LOSC Lille
12 Valentin Gendrey 21.06.2000 Lecce
20 Pierre Kalulu 05.06.2000 AC Milán
3 Yasser Larouci 01.01.2001 Troyes
14 Castello Lukeba 17.12.2002 Olympique Lyon
5 Niels Nkounkou 01.11.2000 Saint-Étienne
2 Mohamed Simakan 03.05.2000 RB Lipsko
ZÁLOŽNÍCI
8 Maxence Caqueret 15.02.2000 Olympique Lyon
13 Joris Chotard 24.09.2001 Montpellier
7 Kouadio Koné 17.05.2001 Borussia Mönchengladbach
6 Enzo Le Fée 03.02.2000 Lorient
22 Michael Olise 12.12.2001 Crystal Palace
19 Khéphren Thuram 26.03.2001 OGC Nice
ÚTOČNÍCI
15 Amine Adli 10.05.2000 Bayer Leverkusen
17 Bradley Barcola 02.09.2002 Olympique Lyon
11 Amine Gouiri 16.02.2000 Stade Rennes
10 Rayan Cherki 17.08.2003 Olympique Lyon
9 Arnaud Kalimuendo 20.01.2002 Stade Rennes
21 Elye Wahi 02.01.2003 Montpellier
TRENÉR
Sylvain Ripoll 15.08.1971

Skupina D: nominace a soupiska Itálie na Euro U21 2023

Nominace Itálie na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
19 Elia Caprile 25.08.2001 Bari
1 Marco Carnesecchi 01.07.2000 Cremonese
22 Stefano Turati 05.09.2001 Frosinone
OBRÁNCI
12 Raoul Bellanova 17.05.2000 Inter Milán
20 Andrea Cambiaso 20.02.2000 Bologna
14 Giorgio Cittadini 18.04.2002 Modena
6 Matteo Lovato 14.02.2000 Salernitana
15 Caleb Okoli 13.07.2001 Atalanta
3 Fabiano Parisi 09.11.2000 Empoli
5 Lorenzo Pirola 20.02.2002 Salernitana
2 Giorgio Scalvini 11.12.2003 Atalanta
13 Destiny Udogie 28.11.2002 Udinese
ZÁLOŽNÍCI
16 Edoardo Bove 16.05.2002 AS Řím
7 Salvatore Esposito 07.10.2000 Spezia
21 Fabio Miretti 03.08.2003 Juventus
4 Samuele Ricci 21.08.2001 FC Turín
10 Nicolò Rovella 04.12.2001 Monza
8 Sandro Tonali 08.05.2000 AC Milán
ÚTOČNÍCI
23 Nicolò Cambiaghi 28.12.2000 Empoli
18 Matteo Cancellieri 12.02.2002 Lazio Řím
9 Lorenzo Colombo 08.03.2002 Lecce
17 Wilfried Gnonto 05.11.2003 Leeds United
11 Pietro Pellegri 17.03.2001 FC Turín
TRENÉR
Paolo Nicolato 21.12.1966

Skupina D: nominace a soupiska Norska na Euro U21 2023

Nominace Norska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
1 Mads Hedenstad Christiansen 21.10.2000 Lillestrøm
12 Kristoffer Klaesson 27.11.2000 Leeds United
23 Rasmus Sandberg 23.04.2001 Stjørdals-Blink
OBRÁNCI
4 Jesper Daland 06.01.2000 Cercle Bruggy
3 Henrik Heggheim 22.04.2001 Vålerenga
13 Leo Fuhr Hjelde 26.08.2003 Rotherham United
19 Warren Kamanzi 11.11.2000 Toulouse
15 Colin Rösler 22.04.2000 Mjällby
2 Sebastian Sebulonsen 27.01.2000 Brøndby
5 David Wolfe 23.04.2002 Brann
ZÁLOŽNÍCI
16 Håkon Evjen 14.02.2000 Brøndby
8 Johan Hove 07.09.2000 Groningen
21 Tobias Christensen 11.05.2000 Fehérvár
7 Joshua Kitolano 03.08.2001 Sparta Rotterdam
6 Sivert Heggheim Mannsverk 08.05.2002 Molde
14 Osame Sahraoui 11.06.2001 SC Heerenveen
18 Markus Solbakken 25.07.2000 Viking
22 Christos Zafeiris 23.02.2003 Slavia Praha
ÚTOČNÍCI
10 Oscar Bobb 12.07.2003 Manchester City
20 Erik Botheim 10.01.2000 Salernitana
11 Emil Konradsen Ceide 03.09.2001 Sassuolo
9 Seedy Jatta 18.03.2003 Vålerenga
17 Antonio Nusa 17.04.2005 Club Bruggy
TRENÉR
Leif Gunnar Smerud 24.01.1977

Skupina D: nominace a soupiska Švýcarska na Euro U21 2023

Nominace Švýcarska na Euro do 21 let 2023
# Jméno Narození Klub
BRANKÁŘI
12 Nicholas Ammeter 11.12.2000 Wil
21 Marvin Keller 03.07.2002 Young Boys
1 Amir Saipi 08.07.2000 Lugano
OBRÁNCI
13 Aurèle Amenda 31.07.2003 Young Boys
2 Lewin Blum 27.07.2001 Young Boys
5 Marco Burch 19.10.2000 Lucern
17 Jan Kronig 24.06.2000 Aarau
16 Serge Müller 18.09.2000 Schaffhausen
20 Bećir Omeragić 20.01.2002 FC Curych
4 Leonidas Stergiou 03.03.2002 St. Gallen
3 Nicolas Vouilloz 11.05.2001 Servette Ženeva
ZÁLOŽNÍCI
15 Gabriel Barès 29.08.2000 Thun
10 Kastriot Imeri 27.06.2000 Young Boys
8 Ardon Jashari 30.07.2002 Lucern
18 Bledian Krasniqi 17.06.2001 FC Curych
19 Darian Males 03.05.2001 FC Basilej
22 Fabian Rieder 16.02.2002 Young Boys
6 Simon Sohm 11.04.2001 Parma
ÚTOČNÍCI
23 Zeki Amdouni 04.12.2000 FC Basilej
14 Matteo Di Giusto 18.08.2000 Winterthur
7 Dan Ndoye 25.10.2000 FC Basilej
9 Filip Stojilković 04.01.2000 Darmstadt
11 Julian Von Moos 01.04.2001 St. Gallen
TRENÉR
Patrick Rahmen 03.04.1969

sipka Podívejte se na plán TV vysílání Eura do 21 let

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ryan Gravenberch a Devyne Rensch na tréninku nizozemské reprezentace do 21 let

Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let 2023: statistiky hráčů

Podívejte se na ty nejdůležitější statistiky z Mistrovství Evropy ve fotbale ⚽ do 21 let 2023. V článku najdete třeba tabulku střelců nebo...

Ukrajina

Mistrovství světa U20 ve fotbale: program zápasů a tabulky skupin

Začíná světový šampionát fotbalových nadějí do 20 let. Turnaj se koná v Argentině a první zápasy jsou na programu už 20. května.

Neymar

Mistrovství světa 2022 - soupisky a sestavy všech týmů

Každá účastnická země mistrovství světa může do Kataru poprvé v historii vyslat hned 26 fotbalistů. Jak vypadají nominace všech účastníků?