Profil autora

Michal  Hruška

Michal Hruška

Redaktor


Kde žije: Praha

Vzdělání: Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd, Mediální studia

Školení zásad projektu Zodpovědné hraní, Certifikát z angličtiny pro pokročilé – úroveň C2 na stupnici CEFR (Cambridge Assessment English), Osvědčení o absolvování odborného kurzu rozpoznávání bankovek a mincí podezřelých z padělání nebo pozměnění podle § 33 odst. 1 písm. b) zákona č. 136/2011 Sb., o oběhu bankovek a mincí (Česká národní banka), Školení komunikace (Petr Jasinský), SEO školení Martina Šimka, Školení Google Analytics a Search Console, Collabim SEO akademie,

Pracovní zkušenosti: redaktor (EuroFotbal.cz), administrátor živých dat (Livesport Data), redaktor (ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA)

Specializace: fotbal, baseball

Píše také pro:

Fotbal je odmala mou největší vášní, aktivně jsem to v barvách pražského Motorletu dotáhl jen do starších žáků, později jsem se po vynucené pauze vrátil alespoň k malému fotbalu, který hraju jak rekreačně, tak na úrovni Hanspaulské ligy. Na sledování mám nejradši Premier League, Ligu mistrů a velké reprezentační akce. Jako dítě jsem i sbíral kartičky, v dospělosti už si radši vsadím. Kromě fotbalu se nejvíce zajímám o baseball a další americké sporty, ale přehled se snažím udržovat prakticky ve všech odvětvích.

Kolem sportu a psaní se snažím pohybovat i profesně, mám za sebou zkušenosti z EuroFotbalu, Livesportu a ekonomické redakce. Od léta 2022 píšu na BetAréně, s webem FotbalZprávy jsem od jeho začátku. Trávím čas i cestováním, většinou spojeným s návštěvou tamního stadionu.

Články autora

Dánsko by k jistotě ještě potřebovalo bodovat

Dánsko vs. Srbsko dnes live na EURO 2024

Dánsku by z posledního kola měla stačit i remíza, jistotu mu ale dá jen výhra. Srbsko může zachránit nejspíše jedině vítězství.

Modrić má možná poslední šanci získat ještě mezinárodní medaili

Chorvatsko vs. Itálie dnes live na EURO 2024

Itálie potřebuje k jistotě osmifinále alespoň bod. Ve třetím kole skupiny hraje s Chorvatskem, které je zatím na turnaji zklamáním.

Lukaku prožil hodně smolný zápas

Belgie vs. Rumunsko dnes live na EURO 2024

Belgie zažila na úvod šampionátu šok a je tak zatím bez bodu. Ve druhém kole ji příjemné překvapení dosavadního průběhu turnaje, Rumunsko.

Mbappé má po zlomenině nosu zajímavý doplněk

Nizozemsko vs. Francie dnes live na EURO 2024

Šlágrem pátečního programu bude souboj mezi Nizozemskem a Francií ve skupině D. Bude u toho i Kylian Mbappé?

Poslední EURO vyhrála Itálie

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024: program, výsledky, skupiny

Na mistrovství Evropy bude v roce 2024 poprvé v historii 24 týmů a mezi nimi i Česko. ⚽️ Hrát se bude od června do července v Německu.

Brazílie se chce vrátit na vrchol, Copu budou tentokrát hrát i USA

Nominace Copa América 2024: soupisky a sestavy všech týmů

Začíná Copa América, kde podruhé v historii bude hned 16 týmů. Titul obhajuje Argentina i s Messim, jak vypadají soupisky všech týmů?

Bellingham rozhodl o úvodní výhře Anglie

Dánsko vs. Anglie dnes live na EURO 2024

Angličané v prvním kole nepřesvědčili, tři body ale získali. Dánové mají zatím jen bod. Nyní se oba favorité skupiny C postaví proti sobě.

Češi na úvod prohráli s Portugalskem 1:2

Známkování českých hráčů po zápase s Portugalskem

Český tým na úvod ME 2024 podlehl Portugalsku zaslouženě 1:2, předvedl totiž bojácný výkon. Nejvíce hořeli Coufal s Douděrou.

Wirtz s Musialou řídili úvodní koncert Němců

Německo vs. Maďarsko dnes live na EURO 2024

Němci na úvod šampionátu nadchli fanoušky přesvědčivým výkonem proti Skotsku. Ve druhém utkání turnaje čeká domácí výběr Maďarsko.

Gruzie bude při své premiéře spoléhat hlavně na svou hvězdu

Turecko vs. Gruzie dnes live na EURO 2024

Gruzii čeká premiérové vystoupení na mistrovství Evropy v historii. V úterý otevře program "české" skupiny F zápasem proti Turecku.

České fanoušky čekají na ME v Německu doprovodné programy

EURO 2024: český dům a fanzóny v Lipsku a Hamburku

Do dějiště ME 2024 se chystá velké množství fanoušků. Přinášíme pro ně informace o fanzónách a českých domech jak v Lipsku, tak v Hamburku.

Griezmann s Francií vstoupí do ME proti Rakousku

Rakousko vs. Francie dnes live na EURO 2024

Šlágrem pondělního programu na ME je večerní souboj Rakouska s Francií. Úřadující vicemistři světa znovu patří k největším favoritům.

Turci namíchali zajímavou směs zkušenosti s dravým mládím

Turecko na EURO 2024 - tým, hráči, program, výsledky

Turecko na posledním mistrovství Evropy zcela propadlo a skončilo poslední. Letos se o něm tolik nemluví, to mu by ale mohlo vyhovovat.

Před třemi lety bojoval o život, nyní na ME opět v roli lídra povede Dánsko

Slovinsko vs. Dánsko dnes live na EURO 2024

Dánové na mistrovství Evropy obhajují semifinále, Slovinci naopak usilují o vůbec první výhru na Euru v historii.

Harry Kane ani po přesunu do Německa neztratil nic ze svého střeleckého umu

Anglie na EURO 2024 - tým, hráči, program, výsledky

Hrdý Albion odjel na EURO v roli největšího favorita na celkové vítězství. Dočká se letos kýženého premiérové evropského titulu?